Zábava

Talkshow

Bomby k tyči jsou nejsledovanější český podcast o hokeji s Richardem Tesařem a Kubou Koreisem. Týden co týden přinášejí svým posluchačům na podcastových platformách a YoutTube aktuality z českého i světového hokejového dění. Zároveň na svém prémiovém kanále na herohero.co/bombyktyci nabízí rozbory aktuálních událostí za mořem v rubrice Bomby v NHL, zpovídají české hráče v NHL v rubrice Inside the NHL a uvádí originální dokumenty mapující
zákulisí hokejového prostředí.
 
Jakub Koreis
Bývalý extraligový útočník, dnes hokejový expert stanice O2TV Sport. Působil v USA, Kanadě, Finsku nebo Rakousku a dohromady odehrál více než 800 utkání v profesionálním hokeji.
 
Richard Tesař
Začínal jako motoristický komentátor, zažil Dakar a v současnosti je sportovním redaktorem TV Nova. Zároveň je hokejovým komentátorem a moderátorem zápasů NHL na Nova Sport. 

Bomby k tyči živě tentokrát zamíří do ostravského Trojhalí Karolina, kde pozvou do své talkshow jednoho z nejlepších českých trenérů současnosti Václava Varaďu.

 

12. 5. 2023 startuje MS v hokeji a kdo bude chtít společně fandit české hokejové reprezentaci, má příležitost sledovat zápas Česko vs. Slovensko ŽIVĚ v Trojhalí Karolina společně s hokejovými komentátory Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a taky se vzácným hostem na židli hokejového experta Václavem Varaďou!!!

Vítejte v prostoru, kde se mluví na rovinu. Prostě Bez frází. Házenkářská legenda Karel Nocar vás jako moderátor provede 3. poločasem. 
 
Karla Nocara můžete znát také z jeho podcastu Bez frází+ a zároveň jako výkonného ředitele projektu Bez frází.
 
Třetí poločas poskytuje sportovcům prostor, kde se mluví otevřeně,  intimně, v bezpečí. Neexistují žádná tabu. Máme jen jedno pravidlo: co se stane ve 3. poločase, to v něm i zůstane.
 
3. poločas spoluutváří i jeho publikum. Ptejte se, přidejte svůj názor, prolomte tabu. 
 
Výzva. Zkušenost. Inspirace.

Foto zdroj: Jana Mensatorová

Závodní tým FESH FESH vlastní čtyři závodní speciály, čtyři asistenční vozidla, novinářské a manažerské vozidlo. Závodní speciály jsou připraveny k dlouhodobému či krátkodobému pronájmu posádkám, které rozšíří základní tým FESH FESH.

Do Ostravy přijede FESH FESH se španělským závodníkem Albertem Lloverou.

Albert Llovera je bývalý andorský alpský lyžař. Stal se nejmladším sportovcem, který kdy startoval na zimních olympijských hrách. Zúčastnil se olympiády v roce 1984 v pouhých 17 letech. Jen o rok později měl vážnou nehodu a od té doby je upoután na invalidní vozík. Svého zápalu pro sport se ale nikdy nevzdal. Věnuje se rally a využívá speciálně upravený vůz s ručním ovládáním.

 

Zábava/workshopy

Soutěže pro děti

V rámci celého programu budou probíhat soutěže pro nejen děti, ale všechny návštěvníky festivalu.

Ceny soutěže věnovali:

Koncert Banda del Caffe

Ostravská cover kapela složená z profesionálních muzikantů doprovázejících špičku české hudební scény.

Playlist obsahuje stovku písní od kapel jako Buty, Lucie, Richard Muller, Monkey Business, Vlasta Redl, Faith No More, R.E.M., Seal, Reef, Jamie Cullum, Lenny Kravitz a spoustu dalších.

DJ Saurus

DJ saurus je mladý, patnáctiletý DJ a producent, který má i přes svůj věk už na svém kontě pěknou hromadu akcí od HELAX open airů, přes Beats4Love, nebo Festival v ulicích, až po Colours of Ostrava, kde 4 dny v kuse vyhrával fanouškům na Liberty Parahockey aréně. Jeho začátky směřují už do desíti let věku, kdy se umístil na třetím místě v soutěži DJs pořádané Adolpheenem a DJ Roxtarem. Od té doby si zahrál v řadě klubů od legendárního ostravského Fabricu, přes "domácí" Havířovskou Stolárnu, až po kluby v zahraničí, kde se mihnul jako host. V současnosti je nejmaldších DJem nové rádiové stanice Fresh radio 103,6 FM, kde ho můžete slyšet v pořadech Fresh Weekend, nebo pondělních pořadech Neřesh! Pro toto léto má pro všechny milovníky taneční muziky připravenu spoustu akci, kde bude k vidění, a vždy pořádně našlapanou taneční hudbu. Těšíte se na něj! My se samozřejmě těšíme!

Podrobný program budeme postupně zveřejňovat. Těšíme se na vás!